1979 Revolution: Black Friday Mod + APK 1.1.9 Sınırsız para

1979 Revolution: Black Friday MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi 1979 Revolution: Black Friday
Tür Adventure
geliştirici Ink Stories
Boyut 1202.26 MB
En son sürüm 1.1.9
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2020-05-01

1979 Revolution: Black Friday açıklaması

Mod Özellikleri:

Duygusal bir belgesel izlemek gibi hissediyorum

Bununla birlikte, tarih bir oyun geliştirmek için her zaman zor bir konudur, çünkü olanlara yakın bir tutarlılık gerektirir.Gamat sahnesi tamamen rahatsız olur. Mevcut üç boyutlu alanda serbestçe hareket etmek için karakterinizi kontrol etmeniz yeterlidir. Öfke, öfke, şüphecilik, huzursuzluk, korku, kararlılık, zayıflık, karışıklık, sevgi, mutluluk… Bu oyun tüm bu duyguları gerçek bir şekilde getirir. Tarih konusunda tutkuluysanız ve İran'daki kültür, toplum ve ekonomi konusunda özgürlük için büyük bir devrim görmek istiyorsanız, o zaman oyunu görmezden gelemeyeceğinizden eminim 1979 Devrimi: Black Friday Apk.
Ve eğer istersem Daha fazlasını söyle, sadece oyunun tarihi belgeleri için derin hayranlığımı göstermek istiyorum. Çünkü oynadıktan sonra, düşünceleriniz ve duygularınız gün boyu sallanacak.Ama 1979 Devrim: Kara Cuma bunu mükemmel bir şekilde yaptı. Oradan her şey birbiri ardına takip edecek. Duygusal bir belgesel izlemek gibi hissediyorum.

1979 Revolution: Black Friday MOD APK

Peyzajların ve segmentlerin büyük olan prodüksiyon sonrası etkileri

Formül: Seçimler >> Karar >> Modern oyun türlerinde artık yeni olmayan sonuçları değiştirin. Sahne 2'de, Reza'nın sorgulandığı Evin Hapishanesinde, hapishanenin “Kameranız bir silah mı?” Sorusunu cevaplamayı seçtiğiniz bir sahne var. Tasarım ekibinin, her biri yüzlerinden açıkça görebileceğiniz bir kişiliğe sahip, açısal ve ikonik karakterler yaratmak için ne kadar çaba sarf ettiği görülebilir. Ve sadece kamera ve vicdan çağrısı ile, hayatınızın olayları için bir dizi büyük ve küçük karar alacaksınız, bu da her şeyin, etrafınızdaki tüm ilişkilerin seçimlerinize bağlı olarak değişeceği. İçindeki her küçük ilişkiye gelince, kahramanın hayatı, yaptığınız her kelimeye, eyleme veya seçime bağlı olarak değişecektir.
Oyun sahnesi tamamen rahatsız olur. Saf ve hafif bir eğlence oyunu arıyorsanız, asla 1979 Revolution: Black Friday'i indirmediğinizi tavsiye edebilirim. Büyük, kalabalık sahne manzarasına sahip manzaraların ve segmentlerin prodüksiyon sonrası etkileri çok etkileyici. Birçok büyük ödül kazanan Ink Stories tarafından yayınlanan oyun, özellikle Indiecade ‘16'daki jüri oylamasından ödülü. Çok karanlık olduğunu söylemek istiyorum, her nota, oyundaki insan ruh hali gibi her şeyi boğmaktan hoşlanıyor. Hayatınızın olayları, her şeyden, çevrenizdeki tüm ilişkiler seçimlerinize bağlı olarak değişecektir. Kızın acele etmek için kapıyı açtığı ilk sahnede olduğu gibi, Talimatlara göre masaya bir dosya almak için zamanında tepki vermemiştim. Basit oyunla birlikte, bu küçük ama aynı zamanda oldukça önemli eylemler oyuna yardımcı oldu. Zengin, beklenmedik ve macera dolu olun. Reza ve yoldaşları arasındaki bazı bölümler bana tüyler diken diken oldu. Tarih konusunda tutkuluysanız ve İran'daki kültür, toplum ve ekonomi konusunda özgürlük için büyük bir devrim görmek istiyorsanız, o zaman oyunu görmezden gelemeyeceğinizden eminim: Black Friday Apk. Bu tarihi macera oyununun fiyat noktası, her olayı birbirine nasıl bağladığıdır. Oradan her şey birbiri ardına takip edecek. Mevcut üç boyutlu alanda serbestçe hareket etmek için karakterinizi kontrol etmeniz yeterlidir. Bu oyunu başarılı kılan ilk faktör budur. Ama bundan sonra, buna alıştığımda her şey oldukça kolaydı.

1979 Revolution: Black Friday MOD APK

Bu oyun tüm bu duyguları gerçek bir şekilde getiriyor

Ve tercih edilen türe göre oynamaya rağmen, kaderin kararına ve değişimine rağmen, sonunda hikaye hala gerçekleşen tarihe bağlı kalıyor. Ne derseniz, politik görüşünüzü ve dünya görüşünüzü çok net bir şekilde gösteriyor. Bunlar aynı zamanda oyunun cesur sinematik segmentleridir. 1979 Gameplay Devrim: Kara Cuma, neredeyse hiç ağır kurallar yerleştirmez veya yeni bir kavram görünmez.gree Her şeyin gerçekçi bir estetik tarzda hala açılı şekiller olduğunu göreceksiniz, ancak bu Çalkantılı günlerin kasvetli hissinin her zamankinden daha açık bir şekilde tasvir edildiği bu parlak gölgeler. Sadece bir oyun oynarken, çok fazla duygu getirmesini beklemiyordum. Sadece bir oyun oynarken, çok fazla duygu getirmesini beklemiyordum. Bununla birlikte, tarih bir oyun geliştirmek için her zaman zor bir konudur, çünkü olanlara yakın tutarlılık gerektirir. Bu “her şey düzenlenir” anlamına gelmiyor mu? Basit oyunla birlikte, bu küçük ama aynı zamanda oldukça önemli eylemler oyunun zengin, beklenmedik ve macera dolu olmasına yardımcı oldu. Ve daha fazlasını söylemek istersem, sadece istiyorum Oyunun tarihi belgeleri için derin hayranlığımı göstermek için.
Çünkü oynadığınızda, düşünceleriniz ve duygularınız gün boyu sallanacak. Bana bir örnek vermeme izin verin. İran'da, oyunun kendisi çok odaklanmıştır. Savaşın şiddetini her tondan hissedebilirsiniz. Etkinliklerin seyrini takiben, bazen birkaç düğmeye hızlı bir şekilde basmanız, bir dosya almanız, bir arkadaşınızla kaçmanız veya bir kitap açmanız gerekir… bu eylemler bazen biraz fazla hızlı olmasına rağmen.
Öfke, öfke, şüphecilik , huzursuzluk, korku, kararlılık, zayıflık, karışıklık, sevgi, mutluluk… Bu oyun tüm bu duyguları gerçek bir şekilde getiriyor. Oyunda zengin bir arka plandan gelen Reza Shirazi adlı bir karakter çalacaksınız. Sahnede 2'de, Reza'nın sorgulandığı Evin Hapishanesinde, hapishanenin “Kameranız bir silah mı?” Sorusunu cevaplamayı seçtiğiniz bir sahne var. Muhafızların ifadelerini ve tepkilerini tamamen farklı bulacak, çünkü İran'daki şiddetli ve kargaşalı tarihsel hikayeyi anlatmanın sorumluluğu nedeniyle, oyundaki grafikler çok odaklanmıştır. Büyük, kalabalık sahne manzarasına sahip manzaraların ve segmentlerin prodüksiyon sonrası etkileri çok etkileyici.

1979 Revolution: Black Friday MOD APK

Oyun hardcore türüne ait

Almanya'da okuduktan sonra Reza İran'a döndü ve yanlışlıkla burada devam eden büyük bir devrimde süpürüldü. Çalkantılı günlerin her zamankinden daha açık bir şekilde tasvir edilmiştir. Oyun hardcore türe aittir, hikayeden, oyundan, grafikler oyuncuda kalan duygusal seviyelere kadar. Her tonda savaşın şiddetini hissedebilirsiniz ..
Kızgın, küçümseme veya Size güç kullanın. Etkinliklerin seyrini takiben, bazen birkaç düğmeye hızlıca basmanız, bir dosya almanız, bir arkadaşınızla kaçmanız veya bir kitap açmanız gerekir… bu eylemler bazen biraz fazla hızlı olmasına rağmen. Çok karanlık olduğunu söylemek istiyorum, her nota geliyor, oyundaki insan ruh hali gibi her şeyi boğmak gibi. Ve tercih edilen türe göre oynamaya rağmen, kader kararına ve değişimine rağmen, sonunda hikaye hala gerçekleşen tarihe bağlı kalıyor. Bana bir örnek verelim.

1979 Devrimi Oyunu: Black Frid

İçindeki her küçük ilişkiye gelince, kahramanın hayatı yaptığınız her kelimeye, eyleme veya seçime bağlı olarak değişecektir.1979 Devrim: Kara Cuma Apk sinematik bir kombine tarihi macera oyunudur. Görüş ve dünya görüşü çok net. Tasarım ekibinin, her biri yüzlerinden açıkça görebileceğiniz bir kişiliğe sahip, açısal ve ikonik karakterler yaratmak için ne kadar çaba sarf ettiği görülebilir. Reza ve yoldaşları arasındaki bazı bölümler bana tüyler diken dikenleri yaptı. Ancak tam olarak hedef değişmeyecek: İran Devrimi 1978-1981'de gerçekleşti. Ama bundan sonra, buna alıştığımda her şey oldukça kolaydı. Ancak tam olarak hedef değişmeyecek: İran Devrimi 1978-1981'de gerçekleşti. Bunlar aynı zamanda oyunun cesur sinematik segmentleridir. Oyun boyunca 80'den fazla doğru tarihsel gerçek ve veri var.
Oyunda zengin bir arka plandan gelen Reza Shirazi adlı bir karakter oynayacaksınız. yeni kavramlar görünür. Saf ve hafif bir eğlence oyunu arıyorsanız, asla 1979 Revolution: Black Friday'i indirmediğinizi tavsiye edebilirim. Almanya'da okuduktan sonra Reza İran'a döndü ve yanlışlıkla burada devam eden büyük bir devrimde süpürüldü. 1979'da Reza, şimdi İran'da devrimde geleceği çok önemli bir rol oynayacak bir foto muhabiriydi. Çizgi seçimi, muhafızların ifadelerini ve tepkilerini tamamen farklı bulacaksınız. Ayrıca, devrimin fotoğraflarını çekmenize ve aynı zamanda Tahran'da çekilen gerçek fotoğraflarla karşılaştırmanıza da izin verilir. Kızın acele etmek için kapıyı açtığı ilk sahnede olduğu gibi, talimatlara göre masaya bir dosya almak için zamanında tepki vermemiştim. Yukarıda olduğu gibi, dosyayı aldığınızda ve kaçtığınızda, sorun değil (ama yine de sokakta polis tarafından yakalanacaksınız), ama eğer benim kadar yavaşsanız, hemen tutuklanacaksınız. Ayrıca, ayrıca, ayrıca Devrimin fotoğraflarını çekmeye ve aynı anda Tahran'da çekilen gerçek fotoğraflarla karşılaştırmasına izin verildi.
Bu oyunu başarılı kılan ilk faktör budur. Yukarıda olduğu gibi, dosyayı aldığınızda ve kaçtığınızda, sorun değil (ama yine de sokakta polis tarafından yakalanacaksınız), ancak benim kadar yavaşsanız, hemen tutuklanacaksınız. Duygusal bir belgesel izlemek gibi hissediyorum. Oyun boyunca 80'den fazla doğru tarihsel gerçek ve veri dahildir. Kızgın, küçümseme veya size güç kullanabilir.

HappyMod
İndirmek