네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 Mod + APK 1.0.86 Sınırsız para

네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi 네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기
Tür Roleplaying
geliştirici Goormsoft Corp
Boyut 1291.77 MB
En son sürüm 1.0.86
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-04-06

네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 açıklaması

Mod Özellikleri:

Necromancer Arena, özel becerilerle dolu bir zombi hazine sunuyor

Özellikle, elmas şeklindeki gri bir kaya var ve içinde mavi bir mücevher asılı. Bazıları mavi su höyükleridir. Satın almak için para, altın ve mücevher kullanabilir veya görkemli zaferlerden sonra toplanabilir. Temel karakter için çeşitli pahalı silahları donatın. Mağara alanı büyük taş levhalardır.
Ruhlar, youkai buraya koşar. Her ölü hayvan, almanız için bir yığın altın madeni para ve mücevherlere dönüşür. Necromancer Arena, özel becerilerle dolu bir zombi hazine sunuyor. Güç Vorteks Beceri Goblinleri emdi. Necromancer Arena Mod'u İndir Zombileri Kötülük Youkai'ye karşı savaşmak için ayağa kalkmak için.

네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 MOD APK

Necromancer Arena'nın savaşları birçok farklı yerde gerçekleşiyor

Genç ama deneyimli bir adam beyaz iskelet ordusuna liderlik eder. Seviye daha zor olana kadar güçlü patronlarla karşılaşın. Sadece temel becerilerle, onları yenmek imkansız olurdu. Royal olarak tasarlanmış renkli altın halkalar, bilezikler ve kolyeler. Necromancer Arena'nın savaşları birçok farklı yerde gerçekleşir. Oyuncular her iklim için uygun becerilerin seçimine dikkat edebilirler.
Geniş bir alanda, düşmüş ağaçların dağınık dallarında. Sahaya bir tane bıraktıktan sonra, oyuncunun bir sonrakini çağırabilmek için bu şeklin bir çemberini beklemesi gerekir. Tüm düşmanları nadir taşlarla birlikte öldürdükten sonra, oyuncu yolun sonuna gider. Bu nedenle, oyuncular oyuncunun gücünü artırmak için daha fazla ürün donatabilirler. Eklenen her silah saldırı, savunma, hızı, doğruluğu artırabilir.

네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 MOD APK

Sisleri çağırma yeteneğiyle yetenekli bir sihirbaz kahramanı olarak oynayın

Ordunuz için asker olarak hizmet etmek için sisleri çağırabilme yeteneğine sahip yetenekli bir sihirbaz kahramanı olarak oynayın. Ekranın sağ köşesinde, kurtardığınız karakterlerin temsili görüntülerine sahip daireler var. Mantarlar yağ yeşili kapak giyer. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncuların onlara hizmet etmek için bir zombi ordusu toplamaları gerekir. Her konumun oyuncular için belirli avantajları ve dezavantajları vardır. Noktalı kulübelerle orman.
Oradan, becerileri geliştirin ve diğer askerleri toplarlar. Çünkü sadece sadece normal öldürebilecek birlikler getirirseniz. Ateş Yağmuru, bir torrent ateş toplarının gökyüzünden düşmesine neden oldu. Veya ordunuzun her üyesini koruyan bir küresel ışık katmanı oluşturma becerisi ..

네크로맨서 아레나 : 언데드 키우기 MOD APK

Necromancer Arena, gizemli büyülü bir dünyada rol yapma oyunudur

Oyuncu bir karaktere her tıkladığında, bu hayvanlar ortaya çıkar ve sizinle saldırıya katılır. Hayvan sayısı bu dairenin yanına yazılmıştır. Bir sonraki savaş bölgesine ilerlemek için kozmik bir kara deliğe adım atın. Ayrıca son derece göz alıcı bir görünüme sahipler ve dikkat etmeye değer. Arkasında beni her zaman takip eden kırmızı bir simge var. Veya saldırılara karşı özel bir zırha dönüşün. Demir zırh giyen iskelet, bir kılıç ve güçlü bir kalkan kullanıyor. Ya da kırmızı gözlü yanan yeşil alev. Yüzleri kapalı ve kırmızı pelerinleri olan bütün bir atlı atı vardı. koyu gri ile çevrili.

Düşmanın Ruhlar Ordusu ve Youkai'nin birçok farklı şekli vardı

Çiftliğinizdeki iblis ordusuyla savaşmak için tüm güçlerini kullanın. Oyuncu, silahı kullanmak ve tüm orduyu yok etmek için karakteri kontrol eder. Çemberlerin yanında, topladığınız askerleri temsil edin. Oyuncuların kullanabileceği özel becerilerin koleksiyonu da son derece zengindir. Buz pateni pisti kalın bir kar tabakası altına gömüldü.
Daha fazla altın parayı kazanmak için kırın. Düşmanın ruhlar ordusu ve Youkai'nin birçok farklı şekli vardı. Savaş için özel bir beceri çemberi de var. Buna ek olarak, seviye ne kadar yüksek olursa, daha fazla oyuncu daha fazla yeni karelerin kilidini açabilir. Orada goblinlerin saldırısına karşı savaşmak zor. Veya ısı ile kaplı çöl sıcak turuncu olarak tasvir edilir.

HappyMod
İndirmek